Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
♥️

 

 Selena Gomez: Oboževalci so moji Valentini

Go down 
AvtorSporočilo
Gost
Gost




Selena Gomez: Oboževalci so moji Valentini Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Selena Gomez: Oboževalci so moji Valentini   Selena Gomez: Oboževalci so moji Valentini EmptyPon Feb 15, 2010 7:37 pm

; Selena Gomez: Oboževalci so moji Valentini

Selena Gomez: Oboževalci so moji Valentini G1

Selena Gomez je v četrtek v črni obleki navdušila množico, ki se je zbrala na njenem koncertu v The Gramercy Theatru v New Yorku.

17-letna pevka in igralka je izgledala zadovoljna, imela pa je tudi posebni gostji, in sicer udeleženki ‘Ameriškega idola’, Katharine McPhee in Days Difference.

Selena pa je v zaodrju spregovorila za MTV in se razgovorila o svojih načrtih za valentinovo. Dejala je: »Imam koncert v Filadelfiji, tako da sem že kar vznemirjena. Moji oboževalci bodo moji Valentini, kar mi je všeč. Resnično sem vesela, še posebej zato, ker me bodo prišli poslušat na valentinovo. Upam, da nam bo uspel odličen koncert in se bomo imeli lepo.« Dodala je še: »Vse skupaj sem naredila v stilu tega dne. Menim, da bo čudovit koncert in počaščena sem, da lahko ta dan preživim s svojimi oboževalci.«

Ogledaš pa si lahko tudi prvi poster za njen nov film ‘Ramona & Beezus’!

V filmu ob Seleni zaigra tudi Joey King, temelji pa na priljubljeni otroški knjigi pisateljice Beverley Clearly. Ob njima pa zaigrajo še Sela Ward, Josh Duhamel in Hutch Dano.

Zgodba govori o Ramonini (Joey King) fantaziji in brezmejni energiji, ki sta izpostavljena poskusu, ko pomaga svoji družini. Na tej poti pa se mora ukvarjati še s starejšo sestro Beezus, ki jo zaigra Selena.

Film ‘Ramona & Beezus’ prihaja v kina 23. julija. Bomo videli, kdaj si ga bo mogoče ogledati pri nas.

KLIK za ogled slik

Nazaj na vrh Go down
 
Selena Gomez: Oboževalci so moji Valentini
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Selena Gomez
» Selena Gomez & The Scene – Naturally
» Selena Gomez v novi reklami
» Selena v hišnem priporu
» Selena bo odštevala do novega leta

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Arhiv novic-
Pojdi na: